Serwis negatywny. Krytyka tego co brzydkie, głupie i wredne. Wskazówki co robić, by było Ci lepiej.
Blog > Komentarze do wpisu
Polityczna masakra w Somalii
"...Islamiści zdobyli kontrolę nad Mogadiszu. Somalia może stać się nowym frontem w amerykańskiej wojnie z terroryzmem. Somalijscy talibowie ze Związku Sądów Szariackich oznajmili wczoraj, że kontrolują całą stolicę kraju. Somalijscy watażkowie, którzy od 15 lat terroryzowali i grabili Mogadiszu, zostali z niego przepędzeni. Klęska watażków jest też klęską Amerykanów, którzy po latach walki z nimi ostatnio ich wspierali..." - gazeta.pl
Mamy nowy Afganistan! Kolejne religijne państwo całkowicie oderwane od międzynarodowej rzeczywistości. Osama i jego koledzy się cieszą, bowiem mają gdzie szukać schronienia. Amerykanie na pewno są załamani, bowiem ponownie muszą wkroczyć do walki, "na trzecim końcu świata", po Iraku i Afganistanie.

Wbrew pozorom, to fantastyczne rozwiązanie problemu Somalii! Od ponad 15 lat w Somalii panuje przerażający chaos i zniszczenie. Miejscowi bandyci grabią, mordują i bogacą się za zachodnie pieniądze. A ludzie? Ludność Somalii głoduje i wymiera na skutek AIDS. Somalii jako państwa - praktycznie nie ma. To upadłe państwo, państwo wirtualne. Istnieje na mapie, ale w rzeczywistości nie istnieje. Nie ma prawa, nie ma organizacji. Tylko miejscowe Runcajsy.

Wbrew pozorom, to dobrze dla ludu somalijskiego. Wreszcie porządek, wreszcie władza i zorganizowany system. Chociażby religijny. Wreszcie oczyszczenie ulic Mogadiszu z syfu. Wreszcie likwidacja chaosu. Owszem - będzie porządek niedemokratyczny, religijny, ale to zawsze jakiś porządek. Wszechwładza bandytów zostanie zamieniona na muzułmański porządeczek, gdzie kradzież kończy się odcięciem ręki.

Bush się smuci, ale cieszą się niektórzy amerykańscy wojskowi. Teraz zemszczą się za rok 1993 ("Helikopter w ogniu"). Tym razem jednak nie wpuszczą do akcji żołnierzy, jak wtedy. Najpierw wytłuką wszystko co się rusza bombami.
wtorek, 06 czerwca 2006, paul1981

Polecane wpisy

  • Wielka heca w Gruzji

    Kolumna prezydenta Kaczyńskiego i prezydenta Gruzji, jechała przez terytorium Gruzji, koło Osetii. Nagle ktoś kolumnę zatrzymał, postrzelał na ostrzeżenie i zaw

  • Podpisali zgodę na anty-rakiety balistyczne

    Prawdopodobnie wkrótce Polska, a Słupsk w szczególności, stanie się celem pierwszego strategicznego ataku nuklearnego atomowych pocisków krótkiego zasięgu znajd

  • Znowu daliśmy ciała, świat się śmieje

    Zdaniem rosyjskiego dziennika "wygląda na to, że polskie władze jeszcze dobrze pamiętają piękne czasy, gdy ZSRR praktycznie nieodpłatnie dosłownie zasypywał swo

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2006/06/08 19:52:12
Walczmy o godne życie !
W Polsce co roku rośnie liczba osób żyjących w biedzie i nędzy.Młodzi,wykształceni nie mają tu warunków do godnego życia.Nie zmniejsza się bezrobocie.Obecny Sejm i Rząd nie spełnia obietnic wyborczych.Polska w każdej dziedzinie jest na samym końcu krajów UE.Podaje się nam dane o wzroście gospodarczym,o wysokości wynagrodzeń,które nie potwierdzają się w codziennym życiu.Tak wygląda Polska po 16 latach rządów postkomunistów.W takim tempie to za około 25 lat dogonimy najbiedniejsze kraje UE.Zwracam się do tych obywateli naszego kraju,którzy są bezrobotni,którzy muszą wystawać w MOPSA-ch po nędzną pomoc,do tych młodych ludzi,którzy muszą wyjechać z Polski za pracą.Zjednoczmy się,niech powstanie partia.Pojedyńczo nie mamy żadnych szans w walce o swoje prawa do godnego życia.Czekam na zgłoszenia,im więcej nas będzie tym będziemy silniejsi.Musimy sami zadbać o swoje waruki życia.Ta władza również nie spełnia moich oczekiwań.
minimumegzystencji.blog.onet.pl
-
2006/06/09 01:13:43
bzdura, lepiej weźcie się do nauki, a praca się znajdzie. i niech lepiej obniżą podatki, bo to wspiera przedsiębiorczość i rozwój, a nie rozbudowany, demotywujący socjal.
-
2006/06/09 14:13:10
Przeczytaj, bo ciekawe:
media.wp.pl/wiadomosc.html?kat=41794&wid=8343328
Pozdrawiam.