Serwis negatywny. Krytyka tego co brzydkie, głupie i wredne. Wskazówki co robić, by było Ci lepiej.
środa, 29 listopada 2006
Mgliście to widać
Lotniska stoją, opóźnienia się przedłużają, a nastrój blednie. Kto by pomyślał, że tak atrakcyjna wizualnie mgła z czasem będzie tak męcząca. Do tego zimno i wietrznie, jak po jakiejś katastrofie nuklearnej.
sobota, 25 listopada 2006
Przemysław Jóźwiak
To był stary górnik. Pracował ponad 20 lat pod ziemią. Kawał czasu. Wiele przetrwał. Był tuż przed emeryturą. Wystarczyło jeszcze wytrzymać kilka miesięcy...

...no i wytrwał. Nadal żyje. Natomiast w Halembie zginął jego dwudziestojednoletni syn Przemysław, który w sierpniu rozpoczął pracę w kopalni. Smutne, nieprawdaż?
wtorek, 14 listopada 2006
Kononowicz polegl

Nie udalo sie, wielka akcja spoleczna pod kryptonimem Podlasie XXI w. zakonczyla sie niepowodzeniem. Nowy Walesa, Walesa nowego stulecia nie zyskal poparcia szerokich mas spolecznych. Zwyciezyly "stare" sily pro i anty-ukladowe :(

08:55, paul1981
Link Komentarze (1) »
piątek, 10 listopada 2006
Trzy dni halucynacji po pierogach z haszyszem
"...Pierogi z haszyszem przygotował handlarz narkotyków. Przekazał je znajomym, którzy mieli dostarczyć je do Petersburga. Wyjazd owych znajomych opóźnił się jednak, a mieszkającą z nimi i nie mającą pojęcia o narkotykach 60-letnią panią skusiły smacznie wyglądające pierogi. Pani zjadła jeden pieróg, drugim nakarmiła psa. Czworonóg na cały dzień zapadł w śpiączkę, a pani przez trzy dni walczyła w szpitalu z przedawkowaniem narkotyku i halucynacjami. Producenta pierogów z haszyszem aresztowano..." - gazeta.pl
Bajer. Nawet dolara by się nie chciało za zjedzenie takiego pierożka.
środa, 08 listopada 2006
Demokraci przejmują Kongres

To druga wiadomość. Demokraci od dziś mają Senat i mają Izbę reprezentantów. 10 lat władzy Republikanów umocniło w USA wszelkie postawy przyjemne dla przygłupów z centralnej części Ameryki. Przejęcie władzy przez elitarnych, przegadanych i lewackich Demokratów daje nadzieję, że głupota w Ameryce przybierze inną barwę głupoty ;)

Britney Spears wnosi o rozwód :)
"...Pop star Britney Spears and her husband, Kevin Federline, have filed for divorce, court officials in Los Angeles say..." - gazeta.pl

Dziś rano nadeszły dwie ciekawe wiadomości, pierwsza, wreszcie Britney Spears wniosła o rozwód z beznadziejnym mężem Kevinem Federlinem. Kevin to jakiś tancerz, który zupełnie nie pasuje do księżniczki popu. Podobnie, jak małżeństwo Jessici Simpson było skazane na porażkę, tak i porażką musiała się skończyć przygoda miłosna Britney. Prawnicy się cieszą. Zbliża się ciekawa batalia. Britney i Kevin nie podpisali umowy przedmałżeńskiej ;) Kevin to Casanova XXI wieku. Przespał się powszechnie pożądaną kobietą i jeszcze dostanie za to 20 czy 50 milionów dolarów.

niedziela, 05 listopada 2006
Co ma wisieć nie utonie
"... Iracki trybunał wydal dziś osiem wyroków w toczącym się od października ubiegłego roku procesie byłego dyktatora Iraku..." - gazeta.pl

To bardziej informacja porządkowa, niż wielka historia. Zamknięcie klamrą pewnego rozdziału w historii. Ale takie ciche zamknięcie, bo tak naprawdę nikogo już Saddam nie obcodzi. Irak sobie płonie w najlepsze.

środa, 01 listopada 2006
9 Kompania
Nie wiem czy to brak empatii czy pacyfistyczne nastawienie spowodowało, ze to niezwykle dzieło radzieckiej... Rosyjskiej kinematografii nie przypadło mi do gustu. Jak juz wcześniej wspominałem, istotę filmu ujawnia scena w afgańskiej wiosce. Radziecki bohater nie chce strzelić do małego afgańskiego chłopca. Ale Afgańczycy są oczywiście zdradliwi! Chłopiec wyciąga spod ziemi AK47 i rozwala radzieckiego bohatera.

Kiedy inni radzieccy bohaterowie lamentują nad losem swojego kompana, radzieckie bohaterskie samoloty w pyl roznoszą wioskę. Oczywiście ofiar w ludziach nie widać, bo po co je pokazywać. Widać tragedia w oczach Afgańczyka nie istnieje. A każde afgańskie dziecko trzeba ukatrupić! Bo to zdradliwe bydle!

I czymś takim nas uraczono w kinach, to z wielka pompa sprzedano na WMFF 2006. Nawet emocjonujący film akcji, ale tak boleśnie stronniczy, ze aż głowa boli.
04:20, paul1981 , Film
Link Komentarze (1) »