Serwis negatywny. Krytyka tego co brzydkie, głupie i wredne. Wskazówki co robić, by było Ci lepiej.
sobota, 30 grudnia 2006
Saddam zabity (nowe video!)
Zginął, potwierdzenie jest tutaj. Chociaż wszyscy się temu sprzeciwiali. Mhm, widziałem te dramatyczne sprzeciwy gdzieś między zakupami, obżarstwem świątecznym i zabawą noworoczną.
sobota, 23 grudnia 2006
PKO BP, Marcinkiewicz
Ostatnio zapuścił się zielskiem mój blog, kolejka racjonalnej myśli nie jeździła po tych torach o tygodni. Teraz muszę wrócić, na wieść o tym, że polityk medialny staje się prezesem banku.

Nie będę powtarzał zarzutów strony nierządowej, która wskazuje absolutny brak przygotowania teoretycznego i praktycznego Marcinkiewicza do czekających go zadań, przedstawię zarzuty przeciwko zarzutom strony nierządowej :)

Mam bowiem wrażenie, że mamy tu jakąś burzę w szkalnce wody. Owszem, Marcinkiewicz nie powinien być szefem PKO BP, bo generalnie to nie jego bajka i po prostu głupio i wstyd, by polityk brał się do pilnowania naszych (dużych?) kupek pieniędzy. Ale to jedyny powód, bo z punktu widzenia racjonalnego funkcjonowania banku PKO BP, jest to działanie szczelnie zamknięte w systemie prawnych unormowań, kontroli ze strony całego zarządu, rady nadzorczej i miliona speców-ekonomistów i prawników w orbicie. Marcinkiewicz nie jest władcą absolutnym, który będzie zarządzał bankiem. To tylko taka postać na czele, ikona, logo, twarz banku. Decyzje wypracowuje gigantyczny sztab ludzi, prezes Marcinkiewicz będzie składał piękne podpisy pod mądrością przygotowaną przez innych.

Bez obaw. Ale nadal głupio że to polityk.