Serwis negatywny. Krytyka tego co brzydkie, głupie i wredne. Wskazówki co robić, by było Ci lepiej.
sobota, 24 maja 2008
Znowu daliśmy ciała, świat się śmieje
Zdaniem rosyjskiego dziennika "wygląda na to, że polskie władze jeszcze dobrze pamiętają piękne czasy, gdy ZSRR praktycznie nieodpłatnie dosłownie zasypywał swoich wschodnioeuropejskich satelitów wyposażeniem dla fabryk, sprzętem dla rolnictwa i - co najważniejsze - najnowszymi modelami broni". - gazeta.pl

Nie milkną echa wczorajszego twardego lądowania polskich "negocjacji" z USA w sprawie umieszczenia rakiet na polskim terytorium. My ryzykujemy życie i istnienie państwa, a w zamian za to Amerykanie łaskawie mogą dużo na nas zarobić sprzedając nam sprzęt wojskowy, który i tak nas przed nikim nie obroni ;)

Brawo fantaści. To wszystko wasza wina.

czwartek, 22 maja 2008
Ameryka pokazuje wala
W zamian za narażenie naszego terytorium i instalacje rakiet chroniących USA, Amerykanie nie zmodernizują naszej armii. Co najwyżej pozwolą nam kupić od siebie swoja droga bron, którą i tak by chętnie nam sprzedali.

Nie mogę zrozumieć gdzie w tym jest jakakolwiek logika i interes dla Polski.
środa, 21 maja 2008
200 ratownikow pod ziemia
Jak donoszą z Chin, obok kilkudziesięciu tysięcy ofiar trzęsienia ziemi, 200 ratowników zginęło w incydencie obsunięcia się błota który miał miejsce podczas prowadzenia akcji ratunkowej na rzecz ofiar trzęsienia ziemi. Prawdziwie masowe domino. Ile osób zginęło w wypadkach karetek jadących na pomoc pogrzebanym żywcem ratownikom?
niedziela, 18 maja 2008
IPhone w Polsce
Orange oficjalnie zapowiedziało, ze IPhone będzie dostępny w jego sieci. Jesteście zachwyceni? Mam nadzieje, ze nie. Średni i bardzo drogi telefon będzie powodem do szpanu jeszcze większego niż obecnie, bo obecnie można mieć Iphona z allegro za 1500zl, ale panny na dyskotece jeszcze nie wiedza ze Iphon jest zajebisty. Potrzeba reklamy. A ja Wam polecam cos w stylu SE P1i albo Nokii E61.
wtorek, 13 maja 2008
Przyjazne panstwo
Na stronie przyjaznepanstwo.pl, posłowie partii rządzącej tropią buble prawne. Zastanawiam się tylko po co do tego celu im strona internetowa.

Ale medialnie fajnie to się prezentuje.
niedziela, 11 maja 2008
Bush
Juz kiedy dowiedzieliśmy się, ze wielu przywódców państw UE zrezygnowało z uczestnictwa w inauguracji chińskich igrzysk, Bush radośnie oświadczył ze będzie, nie zważając na sprawę Tybetu.