Serwis negatywny. Krytyka tego co brzydkie, głupie i wredne. Wskazówki co robić, by było Ci lepiej.
sobota, 28 czerwca 2008
VBlog Korwina Mikke
Zauwazylem, ze Korwin Mikke umieszcza od kilku miesiecy wpisy na video blogu na youtube. Bardzo sluszne dzialanie, kto ma silne parcie na szklo, czyli nieodparta potrzebe bycia gwiazda telewizyjna, powinien realizowac swoje zapedy w internecie. Za darmo. Jak bedzie mowil fajne rzecze, a JKM zazwyczaj mowi fajne rzeczy, to wiele ludzi go obejrzy. Nie wszystko musi byc prawda, ale Janusz fajnie gada.
poniedziałek, 09 czerwca 2008
Kosiarka poszatkowała mnicha

50-letni mnich buddyjski został poszatkowany przez dużą traktorko-kosiarkę do trawy. Zdarzenie miało miejsce na wiosnę 2008 roku w Milton Keynes w Wielkiej Brytanii. Źródło .

Szczegóły zdarzenia nie są dobrze znane, ale świadkowie widzieli, jak mnich gania za traktorkiem, który jeździł bez kierowcy. Późniejsze badania sprzętu wykazały, że traktorek był uszkodzony, tzn. nie miał sprawnych hamulców. Prawdopodobnie mnich wypadł z traktorka próbując go zatrzymać. Późniejsza próba wskoczenia do jeżdżącego pojazdu skończyła się wtoczeniem się pod traktorek. Kawałki mięsa i kości zostały rozrzucone po okolicy.

Bądźcie ostrożni i zakładajcie antypoślizgowe obuwie do pracy w ogrodzie.

piątek, 06 czerwca 2008
Nagape.pl

Teraz plus za pomysłowość. W Poznaniu powstał serwis nagape.pl . Serwis ten stanowi szczególną odmianę serwisu społecznościowoego, polegającego na tym, że podróżujący komunikacją miejską informują się smsai, gdzie kontroler sprawdza bilety. Tym samym podróżni mogą wcześniej dowiedzieć się, że na danej linii grasuje krwiożerczy kanar ;)

W zasadzie nie ma się czego przyczepić. W końcu można sobie przekazywać informację. Tramwajarzom trudno byłoby wykazać wyrządzenie wymiernej szkody, by ścigać za nią dostawców i użytkowników niniejszego serwisu.

Oto przyszłość web2.0, wszechpołączenie i wszechwiedza ;)