Serwis negatywny. Krytyka tego co brzydkie, głupie i wredne. Wskazówki co robić, by było Ci lepiej.
poniedziałek, 18 sierpnia 2008
Mumia 3

Mummy, Mummy Returns, Mummy coś tam. Kolejny film z Brandonem Fraserem bazuje na dokładnie tych samych pomysłach, które zostały ograne w poprzednich częściach. Przygodowy motyw Indiany Jonesa zmieszany z wątkiem paranormalnym i komputerowo generowanymi obrazami (CGI) w celu zaskoczenia widzów nieprawdopodobnymi akrobacjami.

Mimo wszystko, ten film mnie zanudził. Trudno podniecać się jakimś filmem dla dzieci (PG-13), w którym nikt "dobry" nie zginie, wszystko dobrze się skończy, a w najmniej odpowiednim momencie bohater strzela durnowatymi dowcipami. Są takie bajki, które mają głębsze dno, jak Dark Knight. W Mumii głupota jest bezdenna.

02:37, paul1981 , Film
Link Dodaj komentarz »
sobota, 16 sierpnia 2008
Podpisali zgodę na anty-rakiety balistyczne

Prawdopodobnie wkrótce Polska, a Słupsk w szczególności, stanie się celem pierwszego strategicznego ataku nuklearnego atomowych pocisków krótkiego zasięgu znajdujących się w rejonie Kaliningradzkim.

W razie jakiegokolwiek napięcia, szybkie rakiety krótkiego zasięgu przelecą z Kaliningradu i rozwalą lewą stronę Polski, a amerykańskie rakiety uderzą w Kaliningrad i zniszczą prawą stronę Polski. Rosyjskie rakiety wystrzelone w kierunku Czech rozwalą południe Polski.

Ale może zostanie Śląsk?