Serwis negatywny. Krytyka tego co brzydkie, głupie i wredne. Wskazówki co robić, by było Ci lepiej.
poniedziałek, 03 kwietnia 2006
Spis Treści
Wielki spis treści dotychczasowych notek. Zapraszam.
poniedziałek, 06 marca 2006
Nowy serwis gazeta.pl?
http://ludzie.gazeta.pl/

Tworzące się zręby strony wskazują na dalsze plany gazeta.pl, integracja serwisu blogowego, forum i serwisu randkowego ma w wyraźny sposób podążyć za kierunkiem obranym przez interia.pl i jej serwis Znajomi.... Życzę powodzenia gazecie.pl, bo to trudna sztuka, ale lubię to miejsce!

Grafika jest przesunięta, co wskazuje na wczesną wersję beta, ale umieszczenie profilu zakończyło się sukcesem. W konsekwencji nick na forum gazeta.pl zmieni kolor na niebieski (przykład). Kliknięcie na niego pozwoli na bezpośrednie przejście do wizytówki.

Wizytówka przedstawia zdjęcie, link do blox'a autora, oraz notkę "o sobie". Zauważyłem także integrację informacji zbieranych na wizytówce z danymi podanymi w koncie pocztowym poczta.gazeta.pl. Oto moja wizytówka :-)
wtorek, 21 lutego 2006
Zdjęcia Jagny Marczułajtis z CKM
...istny hit wyszukiwarek. Co minutę ktoś tu poszukuje nowych zdjęć Jagny. Ktoś chce zeskanowanych zdjęć, albo chociaż marnych sfotografowanych kopii. Kto by pomyślał, że sesja snowboardzistki będzie mnie promować ;-) Jagna Marczulajtis z CKM rządzi :-) Zobaczcie TUTAJ i TUTAJ.

Jeżeli jeszcze jednak nie zauważyliście, mój blog jest fascynujący! I nie tylko zdjęcia Jagny są ciekawe. Zapamiętajcie ten adres - www.ameryka.be
wtorek, 17 stycznia 2006
www.ameryka.be
Przez rok będę mógł korzystać z adresu "ameryka.be". Jeżeli podajecie adres do mojej strony, podajcie stary, nadal dostępny adres OCEAN.BLOX.PL