Serwis negatywny. Krytyka tego co brzydkie, głupie i wredne. Wskazówki co robić, by było Ci lepiej.
sobota, 25 listopada 2006
Przemysław Jóźwiak
To był stary górnik. Pracował ponad 20 lat pod ziemią. Kawał czasu. Wiele przetrwał. Był tuż przed emeryturą. Wystarczyło jeszcze wytrzymać kilka miesięcy...

...no i wytrwał. Nadal żyje. Natomiast w Halembie zginął jego dwudziestojednoletni syn Przemysław, który w sierpniu rozpoczął pracę w kopalni. Smutne, nieprawdaż?
poniedziałek, 02 października 2006
Żółwi gwałciciel

Ten oto przerażający klip pokazuje, co robi żółw mężczyzna, gdy żółw kobieta nie godzi się na współżycie seksualne. Jak widzicie, gwałt to nie tylko domena ludzi. 

Rolę rozweselającą pełnić mogą również scenki z życia gadających kotków :-) 

sobota, 12 sierpnia 2006
Pomyłka - z lewej do prawej
Chciałbym wyjaśnić pomyłkę dotyczącą poprzedniego wpisu... Bandyci nie wyjechali z Polski do Niemiec... Oni wyjechali z Polski na Ukrainę... Zresztą, co za różnica, z lewej do prawej czy z prawej do lewej... Tak czy inaczej rozjeździli nas jak tylko chcieli. Co zrobili Ukraińcy? Po prostu ich aresztowali :-)
niedziela, 02 lipca 2006
Nasi grają
"...- Co mnie nakręca przed meczem? Jak to co?! Wiadomo, że nie ma nic lepszego niż polski hip-hop! - mówi "Super Expressowi" Łukasz Podolski (21 lat), który dzisiaj będzie siał postrach pod argentyńską bramką. - W drodze na stadion puszczam sobie Mezo i już jestem naładowany - przyznaje "Poldi".

A sam Mezo nie może uwierzyć, że jego muzyka pomaga strzelać gole Podolskiemu! Kiedy zadzwoniliśmy do Mezo, żeby porozmawiać o tym, jak pomaga "Poldiemu", był bardzo zaskoczony. ..." - Super Express
I jak tu nie kibicować Niemcom? Przecież na ataku grają "nasi". Zresztą, ciężko nawet powiedzieć kto jest bardziej "nasz", Smolarek czy Poldi i Klose, w końcu wszyscy od lat siedzą poza Polską, chyba nawet to Poldi więcej przesiedział w Polsce niż Smolarek.
wtorek, 20 czerwca 2006
Gramy w piłkę
Gazeta.pl pastwi się nad naszymi chłopakami, publikując pomysły na nowy napis na autobusie polskiej reprezentacji:
Handel obwoźny - gipsowe krasnale
Nam strzelać nie kazano
To jest miejsce na Twoją reklamę
Aczkolwiek
My tylko przejazdem
A rzeczywistość nie jest różowa. Może to dlatego że jesteśmy białoczerwoni i nigdy się nam barwy nie mieszają. Zawsze wiadomo, którzy są biali, a którzy czerwoni. O. I jak politycznie się od razu zrobiło.
piątek, 10 marca 2006
Strącić F-16 ptakiem
Kupiliśmy coś, co nawet ptaszek może zmasakrować. Wcale nie potrzeba rakiet, by strącić F-16 przy pomocy ptaka. F-16 to drogi i względnie dobry samolot, jednak pewnych uszkodzeń nie przetrwa. Ptak w silniku odrzutowca potrafi zagrozić gigantycznym pasażerskim krążownikom lotniczym, a co dopiero czemuś tak małemu jak myśliwiec F-16.

Plik wideo TUTAJ.
czwartek, 02 marca 2006
Forum
TUTAJ dostępne jest forum na którym raczej nie będzie można podyskutować (bo nikt nie będzie chciał), ale będzie można napisać do woli co WAS wkurza.